umělecká galerie

Belle Vision Talent 2009

Tváře projektu e-moc-e udělily Ivetě Jarošové Titul Belle Vision Talent 2009

Finalistky soutěže Belle Vision Model (www.belleprestige.cz) měly možnost díky spolupráci s projektem www.e-moc-e.cz představit svůj skrytý talent a utkat se tak o titul Belle Vision Talent 2009. Představitelé projektu e-moc-e, Kateřina Pospíšilová, Štěpánka Duchková a Milan Deutsch zvolili v červnu 2009 v Grandhotelu Pupp v Karlových varech nejtalentovanější z finalistek fotografku Ivetu Jarošovou.

Vítězka Belle Vision Talent 2009 se stala například vedle Katky Pospíšilové, Štěpánky Duchkové či Ester Kočičkové členkou hodnotící poroty a vybírala nejúspěšnější umělce projektu e-moc-e. Své dílo představí v září ve speciálním internetovém profilu.

O Ivetě:

Jmenuji se Iveta Jarošová a je mi osmnáct let. Studuji ekonomické lyceum. Celý svůj život žiji v Karlových Varech a v krásném prostředí Krušných hor, kde vznikly i mé fotografie. Mezi mé koníčky patří sport, četba a teď i fotografování. K fotografování jsem se dostala teprve nedávno díky soutěži belle vision model 2009, kde jsme měli možnost projevit svůj umělecký talent. Měli jsme na vybranou z kategorií malba, fotografie, poezie a hudba. Já jsem si vybrala fotografování, protože mi je to nejbližší. Díky této volbě jsem měla potěšení vyhrát ocenění belle vision talent, za které jsem velmi ráda.

Mé fotky vznikly v krásném prostředí Jáchymova, které leží nedaleko Karlových Varů. Tam se mi zalíbil starý kostelík, který se nakonec objevil i na mých fotografiích. Nikdy bych netipovala, že právě moje fotografie by mohly zaujmout, ale jsem velmi ráda, že se to stalo. Díky této zkušenosti se mi otevřely nové možnosti, o kterých bych jinak neměla ani ponětí.

TOPlist

Programování a správa lev@pro-company.info