umělecká galerie

napsali o nás

Víc než práce

TV Genus

Na reportáž z celého Galavečera Kulturní projekt EMOCE v Jablonci nad Nisou se můžete podívat na stránkách televize Genus.

Jablonecký měsíčník

Pražský deník

Kulturní projekt e-moc-e startuje do druhého ročníku - ihned.cz

Nenechávejte si svá díla pro sebe, podělte se o svou tvorbu s ostatními.

Galerie projektu e-moc-e dá zelenou nekomerčnímu umění - Ceskenoviny.cz

Praha - Dneškem odstartoval druhý ročník nového kulturního projektu e-moc-e, jehož cílem je propagovat nekomerční uměleckou tvorbu. Až do konce roku budou mít umělci v oborech malba/grafika, foto, poezie a hudba možnost prezentovat se na internetové galerii, jejíž adresa je www.e-moc-e.cz. V září navíc získají možnost představit svá díla v rámci Festivalu emocí prostřednictvím výstav, workshopů a koncertů v Praze, Brně a Bratislavě.

ČTK

Praha 1. června (ČTK) - Propagovat amatérské umění se chystá nový kulturní projekt E-moc-e, který byl dnes zahájen v prostorách pražské Jindřišské věže. Čeští a slovenští neprofesionální umělci budou moci prezentovat své umění v oblasti malby, grafiky, fotografie, poezie nebo hudby v internetové galerii. V září je pak čeká účast na Festivalu emocí, který bude v Praze, Brně, Ostravě, Jablonci nad Nisou a Bratislavě.

Lidové noviny

Chantal Poullain-Polívková zaštítila projekt E-moc-e, který pomáhá neprofesionálním umělcům. Čeští a slovenští neprofesionální umělci budou moci prezentovat své umění v oblasti malby, grafiky, fotografie, poezie nebo hudby v internetové galerii.

V září je pak čeká účast na Festivalu emocí, který bude v Praze, Brně, Ostravě, Jablonci nad Nisou a Bratislavě. "Jsou lidé, kteří mají talent a umění potřebují pro život. Sama jsem z rodiny, kde jsou sochaři, malíři i hudebníci. Někdy jsou amatéři lepší než profesionálové, ale nemají kuráž svou práci ukázat," řekla Chantal Poullain-Polívková.

Fotíte? Malujete? Využijte šanci! - Žena-in (5.6.2006)

Na Mezinárodní den dětí 1. června odstartoval na internetu nový kulturní projekt e-moc-e, který si klade za cíl propagaci nekomerční umělecké tvorby. Dává šanci všem, kteří se uměním neživí, ale baví je. Pokud fotíte, malujete, píšete básně, skládáte hudbu, můžete představit své umění všem lidem i vy. Jedinou podmínkou pro zařazení do projektu e-moc-e je zaslání tří až patnácti děl při vstupu a je možná i různá kombinace umění. „Nemáme žádné věkové omezení, a proto se mohou přihlásit i děti,“ dodal Deutsch.

Rovnost

Emoce mají velkou moc. A bez emocí není umění. To jsou základní myšlenky internetového projektu e- moc- e, který začal v podobě virtuální galerie fungovat v uplynulých dnech. Podle autora projektu Milana Deutsche jde o propagaci nekomerční umělecké tvorby. " Umělecká díla hodnotí návštěvníci stránek, neexistuje odborná porota," zdůrazňuje Deutsch. Nejlépe ocenění amatérští umělci budou v září vystavovat v normálních vystavovacích prostorách také v Brně.

TOPlist

Programování a správa lev@pro-company.info